רמי יהושע בתקשורת

כתבות נבחרות רמי יהושע – משרד פרסום יהושע  TBWA

יגאל ברקת פורש מניהול יהושע TBWA. האם יחליף את אסף אזולאי כסמנכ"ל השיווק בבנק הפועלים?

לגלובס נודע כי יגאל ברקת פורש מתפקידו כמנכ"ל משרד הפרסום יהושע TBWA • ברקת נחשב למועמד המוביל להחליף את אסף אזולאי, סמנכ"ל השיווק של קבוצת הפועלים שהודיע לאחרונה על פרישה

לכתבה המקורית הקליקו

יגאל ברקת פורש מניהול יהושע TBWA; מועמד לתפקיד סמנכ"ל השיווק בבנק הפועלים

לגלובס כי ברקת נחשב למועמד המוביל להחליף את אסף אזולאי, סמנכ"ל השיווק של קבוצת הפועלים, שהודיע לאחרונה על פרישה • צפוי לעזוב את משרד הפרסום גם אם בסופו של דבר מישהו אחר ייבחר לתפקיד בבנק

היכנסו לכתבה המלאה באתר גלובס 

רמי יהושע במו"מ לרכישת משרד הפרסום M&C Saatchi

ל"גלובס" נודע כי בימים האחרונים עזבו אנשי M&C Saatchi את המשרדים שלהם, ועברו לשבת במשרדי יהושע TBWA • בשלב זה לא ברור באיזה פורמט יפעל המשרד החדש אם הרכישה תצא לפועל

לכתבה המלאה בגלובס

נבו כרמי הופך לשותף ובעל מניות במשרד הפרסום יהושע TBWA

כרמי הצטרף למשרד כשזה היה עדיין קטן יחסית, ונשאר בו לאורך כל העליות והמורדות והשינויים הפרסונליים שהתרחשו בו.

לכתבת המקור בגלובס

הכירו את רמי יהושע

לאתר אודות רמי יהושע 

הפרופיל של רמי יהושע

רמי יהושע המובילים והמשפיעים

רמי יהושע מארגן את ההנהלה מחדש: זה המנכ"ל שנבחר

אחרי העזיבה בפתאומית של מנכ"ל המשרד שמונה בינתיים לסמנכ"ל השיווק של בנק הפועלים, משרד הפרסום יהושע/TBWA מודיע על מינויים חדשים בהנהלה
משרד הפרסום יהושע/TBWA מודיע על מינויים חדשים במשרד אחרי עזיבת המנכ"ל הקודם יגאל ברקת. יניב פיינשניידר, בן 47, מונה למנכ"ל ויחליף את יגאל ברקת שמונה לאחרונה לסמנכ"ל השיווק של בנק הפועלים. יניב שימש בתפקידו האחרון כ-CMO בחברה הבינ"ל WATERGEN , לפני כן, שימש כסמנכ"ל השיווק של חברת נביעות, כמנהל השיווק של טרה ומילא תפקידים מגוונים בשטראוס ובטבעול.
לכתבה המלאה על המינויים בהנהלת משרד פרסום רמי יהושע TBWA

מפרסום ועד פתרונות אשראי: רמי יהושע הוא המשקיע העיקרי בקרן להב

הקרן, שמתמחה במתן אשראי חוץ בנקאי ארוך טווח לחברות מידל מרקט, מנוהלת על ידי בכירים לשעבר במערכת הבנקאית וגייסה עד כה 650 מיליון שקל.
לכתבה המלאה על רמי יהושע Forbes

כתבות נבחרות רמי יהושע – ביזפורטל

הרגע הפטריוטי השנתי של יהושע TBWA: "שבעים ממשתמטים"

הקופי מבליט את המלה "שבעים" ללא ניקוד, וכך מקפל לתוכה את כפל המשמעות והופך אותה למילה "שבעים"…"מתירוצים, מפחדנים, ממשתמטים".

משרד הפרסום יהושע TBWA לא זונח את המסורת בה פתח בשנת 2007 ומשגר לקראת יום העצמאות 2018 את מודעת "ישראלי אמיתי לא משתמט". המודעה השנתית שבעבר הצליחה ליצור סערה תקשורתית מיישמת את "רוח המפקד" של מייסד המשרד רמי יהושע.

השנה, הקונספט הקריאייטיבי של המודעה הוא על רקע חגיגות שנות ה-70 למדינת ישראל. הקופי מבליט את המלה "שבעים" ללא ניקוד, וכך מקפל לתוכה את כפל המשמעות והופך אותה למילה "שבעים"…"מתירוצים, מפחדנים, ממשתמטים".

הקליקו לכתבה 

יהושע TBWA חוגגים את החלטת בג"צ במודעה: "תודה לאל"

משרד הפרסום יהושע TBWA שהעומד בראשו ומייסדו רמי יהושע מוביל מזה שנים מאבק כנגד השתמטות משירות בצה"ל ורותם לשם כך את משרד הפרסום חוגג את החלטת בג"צ בנושא במודעה חדשה. המודעה שמגיעה לאחר החלטת בג"צ לבטל את הפטור לגיוס בני ישיבות מכריזה "תודה לאל" ומתחת "מהיום החרדים לא משתמטים". המודעה היא חלק מפועלו של יהושע במסגרת העמותה שהקים "ישראלי אמיתי לא משתמט" ותפורסם בדיגיטל ובעיתונות.

ישראלי אמיתי נשבע: יהושע עם מודעת "השתמטות" חדשה

על רקע יום הזכרון וחגיגות העצמאות למדינת ישראל, משרד הפרסום ממשיך במסורת השנתית שקבע לעצמו מאז השקת עמותת "ישראלי אמיתי לא משתמט" על ידי רמי יהושע בשנת 2007

כמדי שנה, משרד הפרסום יהושע TBWA ממשיך במסורת הפטריוטיות שאימץ תחת עמותת "ישראלי אמיתי לא משתמט" ויוצא בקמפיין פרינט חדש בעיתונות הארצית.

מאז 2007, העמותה (אותה הקים ומנהל רמי יהושע) פועלת על מנת לעודד גיוס נרחב לצה"ל. במשרד מציינים, כי "הפעם, ובטיימינג הרלוונטי של יום הזיכרון לחללי צה"ל וחגיגות העצמאות למדינה, החלטנו לגעת בעצבים החשופים של האינדיבידואליזם אצל המשתמט המצוי. הפכנו את הקריאה הצה"לית המוכרת בתום טקסי ההשבעה לקריאה אגוצנטרית ומטרידה, על ידי טשטוש מילה אחת בלבד. כי כשאתה בוחר להשתמט מהשירות הצבאי או מהשירות הלאומי, אתה בוחר בעצמך על פני כולנו".

לכתבה המלאה בביזפורטל הקליקו