רמי יהושע "ישראלי אמיתי לא משתמט"

רמי יהושע "ישראלי אמיתי לא משתמט"

'ישראלי אמיתי לא משתמט' היא יוזמה חברתית שנוסדה ב-2008 על ידי הפרסומאי רמי יהושע, בעליו של משרד הפרסום יהושע\TBWA. העמותה הוקמה במטרה לעודד גיוס לצה"ל בקרב כלל האוכלוסייה בישראל.

 

הקליקו לכתבות נבחרות על הקמפיין

יוזמת 'ישראלי אמיתי לא משתמט' של רמי יהושע, משיקה סדרת חולצות סוף מסלול ייעודיות למשתמטים

משרד הפרסום יהושע\TBWA רוכב על ז'אנר חולצות סוף המסלול המוכרות של חיילי צה"ל על שלל יחידותיו וגדודיו, ומציג טייק אוף משעשע עם רעיון קריאייטיבי עבור יוזמת 'ישראלי אמיתי לא משתמט' של בעלי משרד הפרסום, רמי יהושע. במסגרת המהלך, יצרו במשרד הפרסום 4 גירסאות של חולצות סוף מסלול אלטרנטיביות במיוחד לאלה שבוחרים להשתמט משירות צבאי. בין החולצות; "גדוד שפן – הכאב הוא זמני, ההשתמטות היא נצחית", גדוד פינגווין – "קצת קשה אז משתמטים", גדוד בת יענה – "למה לזחול בחול אם אפשר לטמון בו את הראש?" וגדוד עצלן – "קשה באימונים אז נשארתי בבית".

'ישראלי אמיתי לא משתמט' היא יוזמה חברתית שנוסדה ב-2008 על ידי הפרסומאי רמי יהושע, בעליו של משרד הפרסום יהושע\TBWA. העמותה הוקמה במטרה לעודד גיוס לצה"ל בקרב כלל האוכלוסיה בישראל תוך אימרה שנויה במחלוקת שמי שבוחר שלא להתגייס לצה"ל הוא לא רק משתמט אלא גם כלל אינו ישראלי. מדי שנה ובסמיכות לקו התפר שבין יום הזיכרון ליום העצמאות, משיקה העמותה קמפיין פרינט שנועד להעלות את השיח בנושא. גם השנה השיקה העמותה מודעה פרובוקטיבית, אולם היקפי השיח הנמוכים סביבה לא הצליחו לשחזר הצלחות עבר.

היכנסו לכתבה המלאה באתר המזבלה 

ישראלי אמיתי נשבע: יהושע עם מודעת "השתמטות" חדשה

על רקע יום הזכרון וחגיגות העצמאות למדינת ישראל, משרד הפרסום ממשיך במסורת השנתית שקבע לעצמו מאז השקת עמותת "ישראלי אמיתי לא משתמט" על ידי רמי יהושע בשנת 2007
כמדי שנה, משרד הפרסום יהושע TBWA ממשיך במסורת הפטריוטיות שאימץ תחת עמותת "ישראלי אמיתי לא משתמט" ויוצא בקמפיין פרינט חדש בעיתונות הארצית.
מאז 2007, העמותה (אותה הקים ומנהל רמי יהושע) פועלת על מנת לעודד גיוס נרחב לצה"ל. במשרד מציינים, כי "הפעם, ובטיימינג הרלוונטי של יום הזיכרון לחללי צה"ל וחגיגות העצמאות למדינה, החלטנו לגעת בעצבים החשופים של האינדיבידואליזם אצל המשתמט המצוי. הפכנו את הקריאה הצה"לית המוכרת בתום טקסי ההשבעה לקריאה אגוצנטרית ומטרידה, על ידי טשטוש מילה אחת בלבד. כי כשאתה בוחר להשתמט מהשירות הצבאי או מהשירות הלאומי, אתה בוחר בעצמך על פני כולנו".

לכתבה על המהלך של רמי יהושע ישראלי אמיתי לא משתמט באתר אייס

יהושע TBWA לגולשים: החליפו תמונתכם בפייסבוק בצילום של חייל צה"ל

מדובר ביוזמה של משרד הפרסום לרגל "שבוע הכפילים" ברשת החברתית, בשיתוף עם עמותת "ישראלי אמיתי לא משתמט"

לכתבה המלאה באתר וואלה