רמי יהושע השלים עסקה ב-כ-30 מיליון שקל

הפרסומאי רמי יהושע מרחיב את עסקי הנדל"ן וביחד עם שותפיו מכר בניין משרדים בתל אביב בכ-30 מיליון שקל.

איש הפרסום רמי יהושע מכר יחד עם שותפיו בניין משרדים עצמאי ברחוב מרדכי אנילביץ' בתל אביב לחברת נתנאל גרופ בעסקה הנאמדת בכ-30 מיליון ₪.

הבניין שנבנה בשנות ה-60, ושירת עד לאחרונה את חברת לעומק התודעה, יושב על שטח של 500 מ"ר וגודלו 1200 מ"ר הפרושים על 4 קומות מעל קומת מרתף, המשמשת למחסנים וחניון תת קרקעי. הבניין שנמכר נמצא בסמוך למשכנה החדש של חברת מובילאיי בתל אביב.

רמי יהושע פרסומאי, איש עסקים ופילנתרופ. יו"ר ומנהל עסקים קבוצת הפרסום יהושע TBWA ,פעיל בשנים האחרונות בתחומי הנדל"ן וההשקעות.

בחודשים האחרונים השלים רמי יהושע מספר מהלכים משמעותיים. הוא הרחיב את פעילותו ואת השקעותיו בקרן להב, המתמחה במימון לחברות מידל מרקט. עד לאחרונה השקיע רמי יהושע כ-8 מיליון שקלים בקרן להב 2, שהוקמה בשנת 2013 ועוד כ-10 מיליון שקלים בקרן להב 3, שהוקמה בשנת 2015, כאשר שתיהן עוסקות בתחומים זהים. כעת הוא בוחן הרחבת השקעותיו בקרן להב 3.

בנוסף, השכיר רמי יהושע משרדים לחברת הסטראט אפ FLOW. המשרדים ממוקמים ברחוב השלושה בתל אביב, שהושכרו לתקופה של 3 שנים, בעסקה הנערכת בכ-2.2 מיליון ₪.

במסגרת פעילותו החברתית, בתנועה שהקים, "ישראלי אמיתי אינו משתמט", הוביל בחודש שעבר קמפיין מודעות חדש לרגל יום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל.

רמי יהושע ייסד את תנועת ישראלי אמיתי לא משתמט בשנת 2008 בכדי להחזיר לשיח הציבורי את חובת הגיוס והתרומה למען הכלל.

לדברי רמי יהושע: "מדינת ישראל הוקמה וקיימת הרבה בזכות הכוח שלה להגן על עצמה בכוחות עצמה ובזכות הכוח החברתי של העמידה אחד למען השני. אנו בתנועת ישראלי אמיתי לא משתמט פועלים מתוך אחריות חברתית ולאומית לחזק את שורש עמידתנו האיתנה כחברה בה כל אחד תורם למען השני. השנה, לרגל הקמפיין שיוצא לאחר יום השואה ובסמוך ליום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות, בחרנו לצאת באמירה חזקה המדגישה את החיבור ומבטאת את עמידתינו האיתנה כחברה ישראלית בה ישראלי אמיתי לא משתמט".

עוד במסגרת פעילותו ביצע רמי יהושע במהלך החודשים האחרונים מספר מהלכים בתחום התרבות וההפקות, במסגרתם רכש 44% ממניות סוכנות התוכן אינסייד ואליו הצטרף נבו כרמי, שותף במשרד והמשנה למנכ"ל.

אינסייד קונטנט אייג'נסי הוקמה ב-2010 ע"י אורי גולדברג ומנוהלת ע"י גולדברג ושותפתו ליה לחי והיא מפיקה בימים אלה פורמט דוקו ריאליטי בינלאומי על נוודים דיגיטליים. הפורמט, בפיתוח והפקה  ישראלית, יופק לשידור בשירות הסטרימינג DISCOVERY+..

הסדרה תתעד ותעקוב אחר סיפוריהם של 4 אנשים, יחידים, זוגות ומשפחות שהחליטו להגשים חלום, לעזוב את עבודותיהם השגרתיות  ולצאת להרפתקה משנת חיים ולטייל ביעדים היפים בעולם, כנוודים דיגיטליים  .DIGITAL NOMADS

רמי יהושע. סרטונים