אריה גולדין

אריה גולדין עיצוב פנים: טיפים לעיצוב משרד פרסום

אריה גולדין עיצוב פנים עם טיפים חשובים לעיצוב מודרני ופונקציונלי של משרד פרסום ולהגברת הפרודקטיביות.

אריה גולדין עיצוב פנים . טיפים לעיצוב משרד פרסום 

לעיצוב המשרד השפעה עצומה על הפרודוקטיביות של צוות העובדים. לא מדובר רק בהקמת חלל המאפשר לעובדים לעבוד בו ביעילות, אלא גם ביצירת סביבה המעוררת יצירתיות ומעודדת שיתוף פעולה, בדיוק מה שכל משרד פרסום זקוק לו!

המפתח לכך בעיצוב משרד חדש הוא להביא את כולם מהמנהלים ועד לאנשי הצוות לקחת חלק בתכנון העיצוב המשרדי. כך תוכלו לוודא שהפריסה של המשרד תענה על כל הצרכים של כל הצוות.

אריה גולדין. כתבה על עיצוב משרד. שלומי טהורי

טיפים חשובים נוספים, פרי עיטו של אריה גולדין: הביטו על הפעילויות הנפוצות ביותר שצוות העובדים עושה במשרד ועצבו בהתאם לכך את סביבת העבודה סביבם.

המשמעות בעיצוב משרדי היא עיצוב חללים המיועדים לצרכים שונים, כלומר שילוב בין אזורים שקטים לחדרי ישיבות.  התמקדות באזורים שונים ובאזורים משותפים מאתגרת ורק איזון נכון יכול לענות על הצרכים של הצוות ושל מנהלי המשרד.

מרחב פתוח, אופן ספייס חשוב ונעים לסביבת עבודה נוחה. יחד עם זאת צרו גבולות כדי להעניק לאנשים פרטיות ולתת להם אפשרות לשמור על מיקוד.

שימוש נכון בחומרים יכול לסייע רבות לאווירה המשרדית. השתמשו בשילוב של חומרים כדי ליצור גבולות בתוך סביבת העבודה כגון  פרקטים, שטיחים וטקסטורות שונות. כל אלה יכולים לבטא את האופי של המשרד ויכולים לעזור לצוות לשמור על בידול בין אזור לאזור ולהתרכז במשימות.

הצבע הנכון יכול לעשות הבדל גדול במראה הכללי של סביבת העבודה והוא יכול להשפיע על רמות הפרודוקטיביות. מחקרים הוכיחו כי אנשים נוטים לעבוד בצורה יעילה יותר ולהתמקד כשהם מסתכלים על צבעים כגון כחול, ירוק ולבן.

הוספת צמחים למשרד יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף אור טבעי ואוויר צח לחלל. מחקרים מראים שצמחי בית מגבירים את הפרודוקטיביות ב-15%.

אם אינכם מוכנים להשקיע בצמחיה, רצוי שתשקלו לשלב במשרד תמונות או הדפסים של נופים, טבע וכו'.

לאתר אריה גולדין עיצוב פנים