רמי יהושע ישראלי אמיתי

רמי יהושע ישראלי אמיתי

רמי יהושע: "מדינת ישראל הוקמה וקיימת הרבה בזכות הכוח שלה להגן על עצמה בכוחות עצמה ובזכות הכוח החברתי של העמידה אחד למען השני"

הפרסומאי רמי יהושע קמפיין מודעות חדש ל"ישראלי אמיתי לא משתמט" לרגל יום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל. רמי יהושע ישראלי אמיתי.

רמי יהושע ייסד את תנועת ישראלי אמיתי לא משתמט בשנת 2008 בכדי להחזיר לשיח הציבורי את חובת הגיוס והתרומה למען הכלל.

https://www.youtube.com/shorts/S32sW1fCj00

הקמפיין החדש תחת הסלוגן דע מאין באת ולאן אתה הולך משלב ויז'ואלים של דיסקיות צה"ליות ושל המספר המקועקע על היד של ניצולי השואה.

רמי יהושע ישראלי אמיתי
רמי יהושע ישראלי אמיתי

לדברי רמי יהושע: "מדינת ישראל הוקמה וקיימת הרבה בזכות הכוח שלה. הכוח להגן על עצמה בכוחות עצמה ובזכות הכוח החברתי של העמידה אחד למען השני. אנו בתנועת ישראלי אמיתי לא משתמט פועלים מתוך אחריות חברתית ולאומית. אנו פועלים לחזק את שורש עמידתנו האיתנה כחברה בה כל אחד תורם למען השני. השנה, לרגל הקמפיין שיוצא לאחר יום השואה ובסמוך ליום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות. בחרנו לצאת באמירה חזקה. אמירה זו מדגישה את החיבור ומבטאת את עמדתינו האיתנה כחברה ישראלית בה ישראלי אמיתי לא משתמט".

את הקמפיין החדש, שיעלה, כמדי שנה ביום הזכרון וערב יום העצמאות, מעלה התנועה באמצעות יהושע TBWA.

עובדות מעניינות על ישראל

ישראל היא אחת האומות הקטנות בעולם אך יש לה הרבה עובדות מעניינות ללמוד עליהן. אמנם מדינה זעירה זו ידועה בעיקר בזכות שורשיה הדתיים. היא גם ידועה בזכות האתרים הקדושים ליהודים, נוצרים ומוסלמים. ישראל השתמשה בכושר ההמצאה שלה כדי ליצור טכנולוגיה חדשנית וחקלאות המועילות לאנשים ברחבי העולם.

הישראלים, לנפש, הם הצרכנים הגדולים ביותר של פירות וירקות. במדינה יש גם יותר מוזיאונים לנפש מכל מדינה אחרת, כאשר חדשים נפתחים כל הזמן.

ישראל ממחזרת יותר מ-85 אחוז מהפסולת שלה ומייצרת 50 אחוז מהמים המושקים שלה. היא מובילה עולמית בהמצאת טכנולוגיות חדשות.

בישראל השירות בצבא ההגנה לישראל מוגדר כחובה. יחד עם זאת חלקים רבים מהאוכלוסייה אינם משרתים בצבא או ממלאים שירות התנדבותי כל שהוא.